کافیه بعد از پیدا کردن محصول مورد نظرتون با شماره های مربوطه تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ نام محصول مورد نظر و میزان مورد نیازتون رو ارسال کنید!
همکاران ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس میگیرند و برای ثبت سفارش و پرداخت با شما هماهنگی های لازم رو انجام میدن.

کاملا طبیعی هست که با این نواسانات ارز ما قادر به تغییر و به روز رسانی همه روزه ی قیمت ها نیستیم! و از طرفی فروش کابل به گونه ایست که سفارشات در ابعاد مختلف و متراژهای مختلف محاسبات متفاوتی خواهند داشت! و ما مجبور شدیم برای این که بهترین قیمت ها را برای شما در نظر بگیریم این هزینه ها را در لحظه محاسبه کنیم. به طوری که در کمترین زمان ممکن بعد از دریافت پیام شما در واتس اپ و یا در تماس با شماره های ما این هزینه ها محاسبه و به شما انتقال داده میشود.

فروشگاه کابل برق زیر مجموعه ی شرکت آلیس صنعت واقع در تهران است (نمایندگی و پخش سیم و کابل رسانا کابل – نمایندگی و پخش سیم و کابل نسوز راهدار صنعت کیهان) و سابقه  و جواز کسب آن به سالهای سال برمیگردد و یکی از قدیمی های بازار محسوب میشود، اکثر دوستان این حوزه به درستی ما را میشناسند و شما میتوانید با مراجعه حضوری به آدرس فوق با اطمینان بیشتری اقدام کنید، فقط به یاد داشته باشید که حتما در هنگام خرید ذکر کنید که از طریق فروشگاه اینترنتی کابل برق مراجعه کرده اید تا از تخفیف سفارش انلاین ما برخوردار شوید.
آدرس: تهران، لاله زار نو، بالاتر از چهاراره منوچهری، پاساژ ایرانیان، پلاک 23
کدپستی: 1145714643

 

سفارشات پس از ثبت در کمترین زمان ممکن گاها یک الی دو روز کاری ارسال میگردند، تمام تلاش ما تسریع در پروسه ی خرید و تحویل محصول است.

در هنگام برقراری ارتباط از طریق واتس اپ و یا تماس، همکاران ما به درستی شما را راهنمایی خواهند کرد، همچنین برای سفارش برای روز های آتی میتوانید با پیش پرداخت ثبت موقت انجام دهید.

قطعا ما محصولات خود را با تضمین اصالت و کیفیت برای شما ارائه خواهیم کرد و نسبت به این موضوع حساسیت ویژه ای داریم.
ما نمایندگی و پخش سیم و کابل رسانا کابل و سیم و کابل نسوز راهدارصنعت کیهان را داریم و مجموعه ای با این پیشینه با ارائه محصول نا مرغوب هرگز خود را زیر سوال نخواهد برد!

کافیست از طریق واتس اپ پیغام دهید و شماره سفارش خود را ارسال نمایید و یا اگر شماره را فراموش کرده اید زمان سفارش، میزان سفارش و محصول خود را برای ما ارسال کنید، همکاران ما در اسرع وقت پیگیری خواهند کرد.

سفارشات حضوری به قیمت بازار و سفارشات غیر حضوری از طریق شماره های فروشگاه کابل برق تا ده درصد شامل تخفیف خواهد شد!

و این رقم در سفارشات سیم و کابل اصلا رقم کمی نیست!
علت هم تنها تمایل ما به گسترش کار از طریق غیر حضوری و مقابله با ویروس کرونا است، مسلما در این شرایط به صورت حضوری پاسخگویی برای ما بسیار سخت خواهد بود! ولی به صورت غیر حضوری همکاران ما به صورت آنلاین بهترین پاسخگویی را خواهند داشت.